Jak spolupracujeme

Každá firma se vyvíjí a roste. Procesy začnou být najednou komplikované a produktivita firmy závisí především na schopnostech zaměstnanců. Co kdyby jsme vám navrhli řešení, které bude odrážet aktuální pokrok s vaší společnosti?


Co kdyby jsme vám navrhli řešení, které bude odrážet aktuální pokrok s vaší společnosti? Řešení, které zrychlí vaše procesy a služby?


Pokud si nejste jisti, co potřebujete, postaráme se o celý proces od návrhu až po řešení.

1. Analýza procesů

Do vaší společnosti pošleme technika, který má zkušenosti s aktuálními technologiemi. Zanalyzuje procesy jednotlivých oddělení či napříč celou vaší organizací a spolu se pak podíváte na to, které procesy by se daly zefektivnit.

analysis

2. Optimalizace procesů

Zjištěné nedostatky a možná řešení se následně diskutují v technickém týmu, který pomůže navrhnout optimální řešení na míru, které bude pro vaši firmu nejefektivnější. Vytvoření projektu optimalizace, vyčíslení cen a ušetřených nákladů.

optimisation

3. Digitalizace

Víme jaké jsou vaše potřeby a návrh optimalizace je hotový. Na řadu tedy přichází samotný IT vývoj a přenesení návrhu do funkční podoby. Účinnost řešení je pro nás důležitá i po jejím spuštění, řešení ladíme tedy tak dlouho, jak je potřeba.

digitalisation

Máte již jasnou představu co potřebujete, jen nevíte kdo by Vám projekt zrealizoval?

Vývoj webových aplikací

Zpracujeme váš požadavek podle vašich představ. Pracujeme v agilním prostředí a dokážeme postupovat podle toho, jaké jsou vaše aktuální potřeby. Ať už jde o malý či velký projekt, jsme vždy připraveni.

web

Vývoj mobilních aplikací

Máte v hlavě aplikaci, kterou potřebujete vytvořit? Obraťe se na nás. Máme bohaté zkušenosti s vývojem mobilních aplikací pro operační systémy Android a iOS. Finální verze prochází přísným testováním na různých zařízení s různými systémy, aby jsme zajistili bezchybný chod aplikace na jakémkoliv zařízení.

app